Перейти до вмісту

Про мене

Новіков Микита - SEO фахівець

Senior SEO спеціаліст у MatchOffice.

Свій шлях в SEO я почав у 2017 році. Старт в кар’єрі був не найм’якший. Компанія, в котрій я тоді працював контент менеджером, втратила SEO фахівця. Щоб не займатися довгими пошуками на вакансію, мене поставили на його місце.

Так почався мій шлях в SEO. Ніяких курсів, ніяких менторів тільки сайти клієнтів, тільки хардкор.

Рік набивання шишок, отримання знань через методи проб і помилок. Тоді я і проджектом встиг трохи побути, поїздити на зустрічі з клієнтами. Так я зрозумів що то точно не моє.

Компанія в якій працював виявилася не дуже чесною тому пішов трохи на негативі. Далі була перерва в SEO (його не дуже зручно поєднувати з навчанням в університеті).

І от, у 2019 році я знову потрапив в агенцію. Вона виявилася ще більшою галерою, ніж попередня. пропрацював я там недовго, бо нащо мені такі страждання? В такому досвіді є й позитив — прокачування базових навичок, виведення деяких нюансів до автоматики та набиття руки, що дозволяє робити деякі задачі досить швидко.

Далі була агенція, якість якої я можу оцінити як: “Вище середнього”. Там було трохи більше свободи та простору для маневрів. Так я міг не просто йти по мікропроцесах, а й зайнятися макро (задачі на “середню” дистанцію: 3-6 місяців) плануванням і проєктуванням.

В тій же агенції через мене пройшло багацько сайтів різних тематик, регіонів і масштабності. Там же побував у ролі ментора (подобається мені доносити до людей свої знання, точку зору та вести дискусії).

Так я дійшов до того моменту, коли й макро процесів мені стало мало. Хочеться мати вплив на більш глобальні процеси й стратегії та при цьому бути впевненим, що клієнт не піде на середині шляху.

Так я перейшов в інхаус і отримав більше свободи дій.

>>>>> ви знаходитеся тут <<<<<

Окрім роботи я хочу ділитися своїми знаннями та досвідом. Також можу проконсультувати українські бізнеси, але про це вже в ПП.

Сторінка автора в колишній агенції

Брав участь у SEO вебінарі, розповідав про YMYL та E-A-T.
Брав участь в прямому етері, говорили про локалізацію сайтів.
Написав статтю про особливість просування сайтів Heathcare тематик для Collaborator.pro.